Netekome kolegos

Kovo 7-ąją kovą su reta liga pralaimėjo mūsų kolega, bičiulis, generalinio direktoriaus pavaduotojas finansų klausimais Saulius Truncė. Jam nebuvo ir šešiasdešimties.

Į "Folį" Saulius atėjo bendrovės veiklos pradžioje ir atidavė jai du savo gyvenimo dešimtmečius. Jausdamas mirties alsavimą jis net paskutinėmis savo gyvenimo dienomis skyrė laiko darbui, kolegoms.

Liūdime netekę patyrusio specialisto, be kurio mūsų biuras jau buvo neįsivaizduojamas. Dėl netekties užjaučiame Sauliaus gimines ir artimuosius.

UAB "Folis" kolektyvas

Knygos, laikraščiai, žurnalai

Plokščių gamyba                                            

Jei ieškote ne tik nebrangios, bet ir kokybiškos ofsetinių plokščių gamybos įrangos, Jūs esate teisingame kelyje! KODAK pastaruoju metu itin daug dėmesio skiria verslo klientams. Sumažinęs gamybos kaštus ir nuolat vystantis naujas technologijas, šiandien KODAK yra stiprus poligrafijos rinkos žaidėjas. KODAK klientams siūlo plokščių gamybos linijas ir programinę įrangą, kas vartotojams leidžia ne tik pagerinti spaudinių kokybę, bet ir sumažinti spaudos kaštus.

Mes esame oficialūs KODAK atstovai Baltijos šalyse ir siūlome Jums ofsetinių plokščių gamybos įrangą laikraščiams, komerciniams spaudiniams. Mūsų kvalifikuoti ir sertifikuoti inžinieriai atlieka įrangos montavimo, priežiūros ir remonto darbus.

Plačiau...

 

Plokščių iškirtimas, užlenkimas                                     

 

Rankiniai, pusiau automatiniai ir visiškai automatizuoti aliuminio plokščių iškirtimo ir užlenkimo įrenginiai Jūsų nenuvils dešimtmečiais, jei tai bus BEIL GROUP sukurti ir pagaminti įrenginiai. Milijoninė plokštė bus iškirsta ir užlenkta taip pat kruopščiai ir tiksliai, kaip ir pirmoji. Patikima plokščių kraštinių registravimo sistema garantuoja precizišką iškirtimą. BEIL GROUP taupo spaudos medžiagas, laiką ir Jūsų nervus.

Plačiau...