Netekome kolegos

Kovo 7-ąją kovą su reta liga pralaimėjo mūsų kolega, bičiulis, generalinio direktoriaus pavaduotojas finansų klausimais Saulius Truncė. Jam nebuvo ir šešiasdešimties.

Į "Folį" Saulius atėjo bendrovės veiklos pradžioje ir atidavė jai du savo gyvenimo dešimtmečius. Jausdamas mirties alsavimą jis net paskutinėmis savo gyvenimo dienomis skyrė laiko darbui, kolegoms.

Liūdime netekę patyrusio specialisto, be kurio mūsų biuras jau buvo neįsivaizduojamas. Dėl netekties užjaučiame Sauliaus gimines ir artimuosius.

UAB "Folis" kolektyvas

Apie mus

UAB „Folis“ savo veiklą pradėjo  1992 metais. Įmonės veiklos sritys – spaudos įrangos tiekimas, spaudos proceso aprūpinimas, didmeninė prekyba poligrafijos medžiagomis, garantinė ir pogarantinė spaudos įrangos priežiūra, remontas.

Bendrovė atstovauja garsiausius poligrafinės įrangos ir medžiagų gamintojus: „Kodak“ — visame pasaulyje žinomą ikispaudybinio proceso įrengimų bei įvairiausių poligrafijai skirtų medžiagų gamintoją, „manroland web systems“ — ruloninių ofsetinių spaudos mašinų gamintoją,   "Grafikontrol" — laiką ir medžiagas taupyti padedanti registrų sistemų gamintoją, "FujiFilm" — cheminių medžiagų gamintoją ir kt.

UAB „Folis“ – tai patikimas partneris, pasirengęs padėti klientui surasti parankiausią ir prieinamiausią sprendimą, patarsiantis, kaip išsirinkti reikiamą prekę. Jūsų paslaugoms įmonėje dirba dvi dešimtys savo srities profesionalų: nuo vadybininkų iki vadovų, nuo buhalterių iki inžinierių.

Susisiekite

Susisiekite su mumis ir mūsų darbuotojai pateiks Jums išskirtinį pasiūlymą: +370 (5) 249 87 33 

Siųskite užklausą