Netekome kolegos

Kovo 7-ąją kovą su reta liga pralaimėjo mūsų kolega, bičiulis, generalinio direktoriaus pavaduotojas finansų klausimais Saulius Truncė. Jam nebuvo ir šešiasdešimties.

Į "Folį" Saulius atėjo bendrovės veiklos pradžioje ir atidavė jai du savo gyvenimo dešimtmečius. Jausdamas mirties alsavimą jis net paskutinėmis savo gyvenimo dienomis skyrė laiko darbui, kolegoms.

Liūdime netekę patyrusio specialisto, be kurio mūsų biuras jau buvo neįsivaizduojamas. Dėl netekties užjaučiame Sauliaus gimines ir artimuosius.

UAB "Folis" kolektyvas

Servisas

24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę — mūsų serviso inžinieriai visada pasiruošę Jums padėti. Mes esame patys dirbę gamyboje ir žinome, kad brangi kiekviena minutė. Mes žinome, kaip svarbu yra laiku atspausdinti užsakymus, nenuvilti klientų ir išsaugoti gerą vardą. Todėl diena ar naktis, savaitgalis ar šventinė diena, mes atsiliepiame į iškvietimus.

Mūsų inžinieriai nuolat tobulina žinias gamintojų vykdomuose mokymuose. Mes nuolat investuojame į kvalifikacijos kėlimą, dalyvaujame seminaruose, parodose. Mes rūpinamės savo darbuotojais, kad jie galėtų pasirūpinti Jumis.

Mes siūlome Jums šias paslaugas:

- CTP įrangos priežiūra ir remontas;
- spaudos mašinų priežiūra ir remontas;
- technologinio vandens kontrolė;
- pospaudybinės įrangos priežiūra ir remontas;
- poligrafinės įrangos (de)montažas, pervežimas.

Susisiekite

Susisiekite su mumis ir mūsų darbuotojai pateiks Jums išskirtinį pasiūlymą: +370 (5) 249 87 33 

Siųskite užklausą