Pospaudybinė įranga

Parinkimo ir segimo linijos

 

Tobulumas pospaudybiniame procese — tokiu lozungu vadovaujasi brošiūravimo ir pospaudybinio apdirbimo įrangos gamintojas Hohner iš Vokietijos miesto Tutlingeno. Hohner vielos segimo mašinos — ar tai būtų visiškai automatizuotos parinkimo linijos ar segimo galvučių sistemos — atlieka visas brošiūrų gamybai reikalingas funkcijas. Hohner segimo galvutės visame pasaulyje žinomos savo kokybe ir patikimumu. Pažangūs sprendimai skaitmeninių segimo sistemų kūrime, arba tiesiog siaurosios segimo galvutės — visa tai plačiai naudojama visame pasaulyje gaminamuose pospaudybinio apdirbimo įrenginiuose.

Modulinės konstrukcijos Hohner brošiūravimo inijos HSB 8.000, Digi-Finisher 8 ir HSB 13.000 leidžia parinkti ir susegti įvairiomis ir skirtingomis technologijomis spausdintus lankus ir viršelius. Tvirta konstrukcija, stabilumas, greitas lankų ir viršelio padavimo stotelių pritaisymas, užtikrintas segimo agregato bei tripeilės nustatymas — tai Hohner pospaudybinio apdirbimo įrangos esminės savybės.

Plačiau...

 

Pjovimo sistemos

 

Wohlenberg — tai kokybės ir efektyvumo sinonimas poligrafijoje. Baumann Wohlenberg ženklu pažymėtos įrangos sutiksite beveik kiekvienoje spaustuvėje. Vokietijos mieste Solms įsikūrusi pjovimo įrangos gamintoja siūlo pačių įvairiausių mašinų poligrafijos pramonei. Baumann Wohlenberg pakankamai ilgai dominuoja Baltijos šalių rinkose, jog įsitikintumėte — tai yra tikri savo srities lyderiai.

Ypatingą dėmesį Baumann Wohlenberg skiria ne tik įrangos pardavimui, bet ir garantiniam bei pogarantiniam aptarnavimui, atsarginių dalių tiekimui bei techninėms profilaktikoms.

Plačiau…

Susisiekite

Susisiekite su mumis ir mūsų darbuotojai pateiks Jums išskirtinį pasiūlymą: +370 (5) 249 87 33 

Siųskite užklausą