Netekome kolegos

Kovo 7-ąją kovą su reta liga pralaimėjo mūsų kolega, bičiulis, generalinio direktoriaus pavaduotojas finansų klausimais Saulius Truncė. Jam nebuvo ir šešiasdešimties.

Į "Folį" Saulius atėjo bendrovės veiklos pradžioje ir atidavė jai du savo gyvenimo dešimtmečius. Jausdamas mirties alsavimą jis net paskutinėmis savo gyvenimo dienomis skyrė laiko darbui, kolegoms.

Liūdime netekę patyrusio specialisto, be kurio mūsų biuras jau buvo neįsivaizduojamas. Dėl netekties užjaučiame Sauliaus gimines ir artimuosius.

UAB "Folis" kolektyvas

Drėkinimo priedai


Ofsetinės spaudos kokybei didelės reikšmės turi dažų-vandens balanso pastovumas. Būtina sąlyga – stabili drėkinimo vandens sudėtis.

UAB "Folis" siūlo platų asortomentą drėkinimo vandens priedų, kurie yra pritaikyti skirtingiems spaudos būdams bei technologijoms.

Mes padėsime Jums parinkti tinkamiausią drėkinimo priedą, atsižvelgdami ne tik į spaudos būdą, naudojamus dažus, bet ir į Jūsų naudojamo vandens kokybę. Atliekame reversinės osmozės bei vandentiekio vandens tyrimus (nustatome bendrą ir karbonatų kietumą).

Taip pat atliekame visus reikiamus drėkinimo vandens tyrimus:

„Fount Control“ pagalba nustatome realią drėkinimo priedo koncentraciją vandenyje, areometro pagalba – IPA kiekį; išmatuojame pH vertę bei elektroninį laidumą.

Konsultuojame, kaip pasiruošti tinkamą drėkinimo vandenį kokybiškai spaudai.

Platesnės informacijos dėl drėkinimo vandens priedų teiraukitės mūsų tinklalapyje nurodytais kontaktais.

Susisiekite

Susisiekite su mumis ir mūsų darbuotojai pateiks Jums išskirtinį pasiūlymą: +370 (5) 249 87 33 

Siųskite užklausą