Netekome kolegos

Kovo 7-ąją kovą su reta liga pralaimėjo mūsų kolega, bičiulis, generalinio direktoriaus pavaduotojas finansų klausimais Saulius Truncė. Jam nebuvo ir šešiasdešimties.

Į "Folį" Saulius atėjo bendrovės veiklos pradžioje ir atidavė jai du savo gyvenimo dešimtmečius. Jausdamas mirties alsavimą jis net paskutinėmis savo gyvenimo dienomis skyrė laiko darbui, kolegoms.

Liūdime netekę patyrusio specialisto, be kurio mūsų biuras jau buvo neįsivaizduojamas. Dėl netekties užjaučiame Sauliaus gimines ir artimuosius.

UAB "Folis" kolektyvas

Lakai


Svarbus marketingas ir estetinis spaudos vaizdas? Tuomet siūlome atlikti taurinimą. Vienas taurinimo būdų - spaudinį padengti lakais. UAB "Folis" siūlo platų asortimentą lakų, kurie pritaikyti skirtingiems spaudos būdams bei technologijoms.

 

Padėsdime Jums parinkti tinkamiausią laką, atsižvelgdami ne tik į spaudos būdą ir technologiją, bet ir į Jūsų reikalaujamas savybes, pvz., blizgumo lygį, kvapą, atsparumą trinčiai, temperatūrai, šalčiui, vandens poveikiui, tolimesnį apdorojimą.

Platesnės informacijos dėl lakų teiraukitės mūsų tinklalapyje nurodytais kontaktais. Visada padėsime Jums surasti optimaliausią sprendimą.

Susisiekite

Susisiekite su mumis ir mūsų darbuotojai pateiks Jums išskirtinį pasiūlymą: +370 (5) 249 87 33 

Siųskite užklausą