Netekome kolegos

Kovo 7-ąją kovą su reta liga pralaimėjo mūsų kolega, bičiulis, generalinio direktoriaus pavaduotojas finansų klausimais Saulius Truncė. Jam nebuvo ir šešiasdešimties.

Į "Folį" Saulius atėjo bendrovės veiklos pradžioje ir atidavė jai du savo gyvenimo dešimtmečius. Jausdamas mirties alsavimą jis net paskutinėmis savo gyvenimo dienomis skyrė laiko darbui, kolegoms.

Liūdime netekę patyrusio specialisto, be kurio mūsų biuras jau buvo neįsivaizduojamas. Dėl netekties užjaučiame Sauliaus gimines ir artimuosius.

UAB "Folis" kolektyvas

Pakuotės

 Formų gamyba  

 

Šiandieninės verslo sąlygos meta iššūkį visiems rinkos dalyviams, mažesnėmis sąnaudomis pagaminti daugiau ir geresnės produkcijos. Fleksografijos paslaugų teikėjams KODAK padeda pasiekti šių tikslų, siūlydama pripažinimą pelnusius formų gamybos sprendimus, kurie užtikrina:

- išskirtinę spaudos kokybę, pasiekiant neprilygstamą spausdinimo greitį;
- trumpesnį pritaisymo laiką ir mažesnius tiražus be žalos kokybei;
- efektyvią gamybą naudojant mažiau dažų ir išnaudojant išaugusį formų tiražingumą.

Unikalios KODAK formų eksponavimo ir medžiagų apdirbimo techologijos suteikia išskirtinį gamybos našumo ir kokybės pranašumą: giliaspaudės kokybė pasiekiama optimizuotais fleksografinės spaudos kaštais. KODAK sprendimai tinka beveik visais fleksografinės spaudos atvejais.

Mes esame oficialūs KODAK atstovai Baltijos šalyse ir siūlome Jums ofsetinių plokščių gamybos įrangą laikraščiams, komerciniams spaudiniams. Mūsų kvalifikuoti ir sertifikuoti inžinieriai atlieka įrangos montavimo, priežiūros ir remonto darbus.

Plačiau...